?>
Best Price

Cena 28 lipiec 2019

od 129zł

Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji

Pomysły na pobyt, weekend i wyjścia w Wroclaw i jego okolicach

Najważniejsze zabytki Wrocławia zlokalizowane są w centrum miasta, co sprawia, że nie będą mieli Państwo problemu z dotarciem z hotelu Campanile Wrocław do wszystkich najważniejszych obiektów miasta.

Wrocław to wyjątkowo dynamicznie rozwijające się miasto, łączące w sobie wielokulturową historię i nowoczesność.

Miasto to posiada dwa obiekty na liście Pomników Historii, bardzo cennego krajowego wyróżnienia: Stare Miasto i Halę Stulecia. Warto wspomnieć o monumentalnym obrazie znajdującym się w rotundzie zwanej Panoramą Racławicką.

Wrocław jest pierwszym miastem w Polsce pod względem liczby mostów i kładek i czwartym miastem w Europie za Amsterdamem, Wenecją i Petersburgiem. Jest też miastem z największą ilością punktów widokowych zlokalizowanych na zabytkach w Polsce.

Nie będą Państwo zawiedzeni jego ofertą kulturalną. Wrocław posiada liczne kina, teatry i muzea. We Wrocławiu znajduje się także największy w Polsce park wodny i liczne lodowiska.

Ciekawostką są także wrocławskie krasnale, miniaturowe pomniki nawiązujące do Pomarańczowej Alternatywy, dowcipnej inicjatywy antykomunistycznej. Ich liczba cały czas rośnie i jest zawsze tajemnicą, gdzie pojawi się kolejny krasnal. Istnieje wiele broszur turystycznych łączących zwiedzanie Wrocławia z szukaniem tych osobliwych figurek.

Zamknij